İnönü Mahallesi, Mandıra Caddesi 364 sokak Esenyurt/İSTANBUL
trende

tuzla kaba insaat ustası

11.06.2022
332
tuzla kaba insaat ustası

tuzla kaba insaat ustası

tuzla kaba insaat ustası olarak Kaba inşaat işlerini; kalıp montajı, beton dökümü ve demir montajı olarak üç ana başlıkta değerlendiriyoruz. Her bir iş kaleminin proje özelinde kendine ait dinamikleri ve sorumlulukları olduğunu biliyor ve bu sorumlulukların özenle yerine getirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Personel kadromuzu bu bilinçle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dikkatli bir şekilde oluşturduk.

tuzla kaba insaat ustası projeler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, eğitim binaları, karma kullanımlı yatırım projeleri, A sınıfı konutlar, villa ve ofis projeleri başta olmak üzere üst yapı yatırımlarında müşterilerimizin talepleri ve ticari çıkarları doğrultusunda kaba inşaat uygulama hizmeti vermektedir.

tuzla kaba insaat ustası ;olarak  Yaşam odaklı bir sürdürülebilir kalite yaklaşımı ile tüm faaliyetlerimizde çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanarak, kaynak ve iş planlaması süreçlerinde gerçekçi bakış açımızı koruyarak, müşterilerimizin isteklerine uygun zaman ve karlılık dengesini sağlamaktır.çünkü

Kaba inşaat projeli, zahmetli, teknik bilgi & tecrübe gerektiren bir-iştir. Bunların işlemlerin her-biri için-ayrı usta ve malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu-işlerin hepsiyle uğraşmak fazla zaman kaybına ayrıca fiyatların yükselmesine neden olmaktadır.

tuzla kaba insaat ustası

Tam bu noktada tuzla kaba insaat ustası bireysel olarak veyahut tek elden müteahhitlik, taşeronluk, mimari proje tasarım aşamalarından itibaren sitemler doğrultusunda belirtilen işçilik, Kaba inşaat malzemelerine ilişkin daha verimli düşük maliyetli çözümler getiren olanaklar sunmaktadır.

Sizlerde Kaba inşaat başlangıcından bitimine (Temelden Çatıya) kadar olan bölümde nasıl bir-yol izleneceği konusunda tuzla kaba insaat ustası nı gönül rahatlığıyla arayabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz. İnşaat bizim işimiz

Kaba inşaat, hafriyat başlangıcından tutun da binanın betonarme karkasının tamamlanması ve çatının kapatılmasına kadar geçen süreci baz alır.

Bu süreç Kaba inşaat olarak bilindiği için, pek çok mühendisin en yoğun üzerinde durduğu çalışmalardan birisidir. Kum, kireç, çakıl, demirler ve kalıplar gibi pek çok bağlantı elemanının kullanılması sonucu ortaya çıkarılan betonarme oluğu ve duvarlar yapılmış bir inşaata, kaba inşaat diyebiliriz.

Duvarları boyanmamış bir inşat için de aynı şekli söyleyebiliriz. Aydınlatma yapılmadan, iç sıvaları organize edilmeden yapılan Kaba inşaat çalışmaları, size hizmet konusunda büyük yenilikler yaratacaktır.

Ayrıntılı ve estetik çözüm destekli çalışmalar için, Kaba inşaat maliyetlerini sizlere dair en uygun seçeneklerde organize etmekteyiz. Kaçırılmayacak modellemeler ve fırsatlar için geç kalmayın.

Teknik bilirkişi aracılığı ile yapılan ve kıstasların değerlendirilmesi ile bir sonuca varılan Kaba inşaat çalışmalarında, kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, kalıp ve kalıp bağlantı elemanları kullanılmaktadır.

 Profesyonel çözümler ve sonuçlar için  0532 609 24 07 numarasından tuzla kaba insaat ustası na ulaşabilirsiniz. İsteklerinizin ön plana çıkarılarak üretilen bu hizmetleri tuzla kaba insaat ustası tarafından en uygun danışmanlık projeleri çerçevesinde organize edin!

Özel inşaat yönetimi hizmetlerimiz arasında yer alan Kaba inşaat çalışmaları, siz değerli takipçilerimiz için büyük yenilikler yaratacak. Profesyonellik ve kalite arıyor iseniz, daha fazla zaman kaybetmeyin ve birkaç dakikanızı ayırarak sitemiz üzerinde yer alan projelerimizi inceleyin.

Kaba inşaat için tüm detaylı çalışmalarımız siz değerli takipçilerimizi bekliyor.

Kurulduğu ilk günden günümüze önemli projelere imza atan tuzla kaba insaat ustası, özellikle inşaat ve dekorasyon hizmetleri ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.tuzla kaba insaat ustası

 BİZLERİ 7/24 ARAYABİLİR, KABA İNŞAAT USTASI TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

”Bizim En Büyük Sermayemiz Güven İnşa Etmektir.”

 sloganı ile yolumuza devam edip büyük projelere teknik elemanlarımız ve kadromuzla imza atmayı düşünüyoruz.

tuzla kaba insaat ustası

Kaba İnşaat Hizmeti

Taş İstinat Duvarı, Perde Kalıp, Restorasyon, Tadilat, tuzla kaba insaat ustası mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. tuzla kaba insaat ustası istanbulun tüm ve çevre illerde Kaba inşaat işleriniz için gerekli usta ve ekip ihtiyaçlarınız karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Büyük küçük komple Kaba inşaat işlerinde tercih edebileceğiniz, Profesyonel çalışma anlayışı, Güvenli ekipleri, Garantili uygun fiyatları, %100 müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, Kaliteli işçilikten taviz vermeyen tuzla  kaba insaat ustası daima hazır sizleri beklemektedir.

 • Fabrika İnşaatı,
 • Bina İnşaatı,
 • Villa İnşaatı,
 • Okul İnşaatı,
 • Ev İnşaatı,
 • Kaba inşaat,
 • Tadilat,
 • Dekorasyon,
 • Kalıpçı,
 • İnşaat Kalıp İşleri,
 • Perde Beton Kalıbı,
 • İstinat Duvarı,
 • Taş Duvar Örme,
 • İnşaat Güçlendirme,

alanında en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

kaba insaat nedir

İnşaatı Kaba ve İnce İnşaat olarak 2 ayrı sınıfta değerlendirebiliriz. KABA İNŞAAT; Tuğla, beton, kireç, çimento, çakıl, kum gibi malzemeler ile yapının taşıyıcı iskelet bölümü, betonarme ve dolgu duvarları tamamlanmış, tesisatları döşenmiş şekilde tanımlayabiliriz. Yani henüz ince işliği, iç sıva, pencere, kapı, çerçeve, aydınlatma sistemleri, iç & dış cephe boyama & kaplamaları yapılmamış inşaat denilebilir.

Kaba inşaat, en basit tanımı ile yapının %40 oranında tamamlanması demektir. Peki, kaba inşaat nedir? İnşaata başlanabilmesi için tamamlanması gereken işlemlerinin ardından harita mühendisi tarafından belirlenen alanda temel açma çalışmalarına başlanır. Açılan temele dolgu malzemeleri ve grobeton dökülerek temel kullanılmaya hazır hale getirilir.

Bu işlemin ardından gerekli demir bağlantıları hazırlanır ve elektrik, kirli ve temiz su tahliyesi için gerekli tesisatlar tamamlanarak beton dökme işlemine geçilir. Her katta gerekli prosedürlerin uygulanmasının ardından uygun sınıf beton dökülerek bu işlem tekrar edilir. Betonun kuruma süreci hava şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebildiğinden dolayı betonun en uygun hava şartlarında dökülmesine özen gösterilmelidir. Aynı zamanda betonun döküm aşamasında el yardımıyla her tarafa gezdirilmesi ve eşit olarak dağıtılması da bir hayli önemli bir husustur.

tuzla kaba insaat ustası

Beton sınıf uygunluğu yapının bulunduğu bölgeye ve iklime göre farklılık gösterdiğinden dolayı yapı denetim firmaları betonun uygun olup olmadığını denetlemek için her dökümde bir adet numune almaktadır. Betonun düzgün bir hale gelmesi ve kalıp şeklini alması için genellikle MDF veya suntadan yapılan kalıplar kullanılır. İnşaatın düzgün olabilmesi için kolon kalıplarının düzgün olması gerektiğinden dolayı yapı denetim firmaları öncelikli olarak bu kalıpları kontrol etmektedirler.

Tüm bu sürecin ardından betonlar dökülür ve kurudukça katlara tuğlalar örülmeye başlanır. Ardından odalar, koridor, lavabo, banyo, asansör boşluğu ve merdiven basamakları gibi yapının iç kısmında bulunan yapıtaşları da belirgin bir hal alır. İşte bu işlemlerin sonucunda ortaya çıkan yapıya Kaba inşaat adı verilmektedir.

tuzla kaba insaat ustası

 

Kaba İnşaat Nedir

Kaba inşaat, günlük hayatımızda da sıkça duyduğumuz bir inşaat terimidir. Kaba inşaat, en açıklayıcı şekli ile Kaba inşaat malzemeleri adı verilen ürünler kullanılarak dolgu duvarların ve betonarmenin hazırlanmasıdır. Kaba inşaat halk arasında tesisatları döşenmiş ancak boyanmamış, iç sıvası, çerçeveleri ve aydınlatmaları henüz tamamlanmamış yapılar olarak da tanınmaktadır.

İnşaatın Kaba inşaat olarak tanımlanabilmesi için teknik bilirkişi raporuna ihtiyaç duyulmaktadır. Teknik bilirkişi yukarıda belirttiğimiz ölçütlere göre yapıyı değerlendirir ve uygun olup olmadığına karar verir. Eğer inşaat belirttiğimiz bu şartları karşılıyorsa kaba inşaat onayını almanız muhtemeldir.

Alıcı ve satıcı arasında herhangi bir problem yaşanmaması adına sözleşmede Kaba inşaatın tanımının veya açıklamasının yapılmasında fayda vardır. Bu sayede hem alıcı hem de satıcı mağduriyet yaşamayacak, sorunsuz bir ticaret gerçekleşmiş olacaktır.

tuzla kaba insaat ustası

Kaba İnşaat Malzemeleri

İnşaat malzemeleri yapının temeli hazırlandıktan sonra kullanılacak olan ürünlere verilen genel isimdir. Bu inşaat malzemeleri kaba ve ince olmak üzere iki farklı alt başlıkta incelenmektedir. Kaba inşaat malzemeleri çakıl, kireç, çimento, kum, tuğla, demir, kalıp ve kalıp bağlantı elemanlarıdır. İnce inşaat malzemeleri çeşitliliği nedeniyle oldukça uzun bir liste olsa da bu başlığa hazır şaplar, tuğla, gaz blok, alçı sıva, kaba sıva, saten sıvalar, seramikler, granitler, mermer kaplamalar, alçıpan işleri, asma tavanlar, boyalar, doğramalar, kapılar, parkeler, süpürgelikler ve mantolamalar gibi örnekler verilebilir.

tuzla kaba insaat fiyatı

tuzla kaba inşaat fiyatlarını öğrenmek hemde maliyetle ilgili detaylar için bizi arayabilirsiniz. tuzla kaba inşaat ücretleri çalışılacak alandaki olanaklara bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Ücretlendirme götürü veya metrekare fiyatı verilerek yapılmaktadır. tuzla kaba inşaat fiyatları için yer konum gözetmeksizin standart fiyat uygulanmaktadır. Çalışma yapılacak alanda, Özel tasarımlarda, Sistemin düzgün çalışması, Çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda ve diğer bir-çok kriteri değerlendirmek üzere uzman tuzla kaba insaat ustası’ndan KEŞİF talep edebilirsiniz.

tuzla kaba inşaat hizmetlerimiz nelerdir

tuzla kaba insaat ustası olarak tuzla de verdiğimiz hizmetler şunlardır; tuzla Fabrika İnşaatı, tuzla Bina İnşaatı, tuzla Villa İnşaatı, tuzla Okul İnşaatı, tuzla Ev İnşaatı, tuzla Kaba İnşaat, tuzla Tadilat,tuzla Dekorasyon, tuzla Kalıpçı, tuzla İnşaat Kalıp İşleri, tuzla Perde Beton Kalıbı, tuzla İstinat Duvarı, tuzla İnşaatçı, tuzla Taş Duvar Örme, tuzla İnşaat Güçlendirme, tuzla Eski Tarihi Eser Restorasyonu,tuzla Ev Restore, tuzla Kaba inşaat Ustası tuzla , tuzla Villa Restorasyon, tuzla Bahçe Duvarı Yapımı, tuzla Anahtar Teslimi Taşeronluk, tuzla Komple Müteahhitlik, tuzla Yapı Çevresi Temel Yalıtımı ve tuzla Duvarcı.

Her inşaat alanıyla ilgili deneyimli ustamız bulunmaktadır. Bizi arayıp yapılacak inşaat, tadilat ve tamirat işini anlatmanız durumunda size gerekli bilgiyi veriyoruz.

tuzla bölgesinde Taş İstinat Duvarı, Perde Kalıp, Restorasyon, Tadilat, tuzla kaba insaat ustası, Alçı, Sıva, Boya Badana arıyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. tuzla kaba insaat ustası istanbul genelinde Kaba İnşaat işleriniz için gerekli usta ve ekip ihtiyaçlarınız karşılamak amacıyla kurulmuştur. tuzla kaba insaat ustası; Büyük veya küçük komple kaba inşaat işlerinde tercih edebileceğiniz, Profesyonel çalışma anlayışı, Güvenli ekipleri, Garantili uygun fiyatları, %100 müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, Kaliteli işçilikten taviz vermeyen, İtibarlı tuzla kaba inşaat firmalarının başında gelmektedir.

tuzla kaba insaat ustası

kaba insaat ne kadar sürer

İnşaat tamamlanma süreleri yapı ve inşaatı üstlenen firma özelinde değişir. Binaya ait kat sayısı, alan ve malzeme detayları inşaat için harcanacak süreyi etkilerken; işçilik kalemini oluşturan değişkenler yapımı üstlenen tuzla kaba insaat ustası nezdinde değerlendirilir. İnşaat yapım süresi düzenli organizasyon, güçlü finansman ve standartlarca belirtilmiş süre sınırlandırmalarına göre çeşitlenir. İnşaat ne kadar sürer sorusuna doğru yanıt verilebilmesi için inşaat yapım aşamaları için harcanan süre ve diğer etkenler tek tek irdelenmelidir.

İnşaat yapımı genel hatları ile başlıklara ayrıldığında, süreç aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Kaba inşaat yapımı
 • İnce inşaat yapımı
 • Tesisat işleri

tuzla kaba insaat ustası

Kaba İnşaat Yapımı

Kaba inşaat yapının temeli, taşıyıcı ve duvar sistemi ile çatı örtüsünün tamamlandığı inşaat aşamasını tanımlar. Yapının henüz ilk başlangıç aşamasından başlayan ve ana çerçevenin tamamlandığı bu süreç, aşağıda özetlenen aşamalardan oluşur:

 • Hafriyat: Binanın aplike edileceği zeminde yapılan kazı ve dolgu işlemlerini tanımlar. Bu süreçte inşaat projesinde belirtilen temel derinliğine ulaşılması için zeminin kazılması ile hafriyat süreci başlar. Kazılan toprağın inşaat sahasından nakledilmesi, temel altı ve temel sonrası yapılan dolgu işlemleri de hafriyat aşamasına ait imalatlar olarak değerlendirilir.
 • Temel: Hafriyat çalışması yapılan zeminde temel altı dolgusu yapılarak sıkıştırma işlemi yapılır ve temel imalatlarına başlanır. İmalatın ilk sürecinde grobeton dökülür. Temel demirlerinin inşa edilerek subasman seviyesine kadar beton imalatların tamamlanması için yapılan tüm imalatlar, temel aşamasında yer alır. Bozuk zeminlerde yapılacak tüm zemin iyileştirme yöntemleri, temel maliyeti ve yapım süresini etkiler.
 • Kat: Subasman seviyesi ile başlayan ve çatı örtüsünün altında yer alan son tabliyenin dökümünü kapsayan kat imalatı, bina için belirlenmiş kat adedine göre farklı süre ve maliyette tamamlanır. Temelde yapılan aplikasyon sonrası devam eden kolon, kiriş ve döşeme imalatları tamamlanarak katlar oluşturulur.
 • Çatı örtüsü: Son kat tabliyesi üzerinde seçilen çatı örtüsü ve taşıyıcı tipine uygun imalat yapılarak kaba inşaat tamamlanır. Bu süreçte ahşap veya çelik taşıyıcı sistemde çatı karkası inşa edilebilirken, çatı örtüsü için kiremit, panel veya kenet çatı sistemi gibi farklı kapatma teknikleri uygulanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İnşaat sektörü günümüzde oldukça ilerlemiş bir sektördür. Artık çoğu yer inşaat firmalarıyla dolup taşmaktadır. Ancak elbette her inşaat firması kaliteli ve işinin ehli değildir. tuzla kaba insaat ustası iş hayatımızda asla kaliteden ödün vermedik. Yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çoğu inşaat firmasına nazaran hizmetlerimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz.

Neden bizimle çalışmalısınız sorusuna cevap vermek gerekirse;

tuzla kaba insaat ustası olarak Personel kadromuzu uzun yıllar boyunca birlikte önemli ve büyük projeler bitirdiğimiz, işinde uzmanlaşmış tecrübeli kalıpçı ve demirci ekiplerimiz oluşturmaktadır. Kalıpçı ve demirci ekiplerimizin modern ve kaliteli işçilik tekniklerini müşterilerimize mühendislik disiplinlerimizle birlikte sunuyoruz. Çalışanlarımızla birlikte bizler bir bütünün parçalarını birleştirerek yatırımcılarımızın sorunsuz ve nitelikli proje uygulama beklentilerini; tasarım aşamasından başlayarak takip, koordine ediyor ve betonarme imalatlar için destek sağlıyoruz.

 • Hizmetlerimizde ücretleri minimize ederken kaliteyi maksimize etmekteyiz.
 • Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarız.
 • Hizmetlerimizi verirken olabildiğince hızlı davranırız.
 • İş öncesi olduğu gibi iş sonrası da destek vermeye hazırız.
 • Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermemek adına daima en iyi isimlerle çalışırız.

KABA İNŞAAT SÜRECİ NASIL İŞLER?

Kaba inşaat süreci aşağıda liste halinde verilmiştir.

 • Hafriyat
 • bloklar
 • grobeton
 • Temel yalıtımı
 • Yalıtım koruma betonu
 • Demir montajı
 • Temel Altı ve etrafı drenaj yapılması
 • Temel Elektrik Topraklama
 • Bodrum kat atık su gideri pvc borular vb. tesisatlar
 • Temel betonu
 • Katların kolon, kiriş, döşeme kalıp, elektrik mekanik tesisatları
 • Kat betonları
 • Duvar İşleri (Bims, Tuğla duvar ya da gazbeton örülmesi)
 • Zemin ve ara katların kalıp imalatları
 • Zemin kat ve ara katların şap betonu öncesi yalıtım ve tesisat işleri
 • Zemin ve ara katların şap betonu

KABA İNŞAAT ÖNCESİ YAPILMASI GEREKEN HAZIRLIKLAR NELERDİR?

İnşaat çalışmalarına başlamadan önce yapmanız gereken ilk şey, tuzla kaba insaat ustası ekibin ve ekipmanın genel ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir altyapı oluşturmaktır. Bu hususta yapılması gerekenler ise aşağıda liste halinde verilmiştir.

 • Şantiyenizde kullanmak için bir tuvalet yaptığınızdan emin olun.
 • Ekibin ve çalışanların kullanacağı ekipman ve malzemelerin iş güvenliği kurallarına uygun olarak hazırlanmasını sağlamak.
 • Şantiyenizde yemek ve içmek için bir yer hazırlayın.
 • Konaklama işlemleri için mutlaka kamp alanı oluşturun.
 • Kampın alt yapı, ısıtma ve su tesisatı gibi işlemlerini yapın.
 • İşe alınacak tüm personelin SGK ve diğer resmi işlerini tamamlayın.
 • İş yapılırken çevrenin kirlenmemesine dikkat edin
 • Çalışma alanınızı çevreleyecek koruyucu bant ve elbiseleri iş güvenliği yönetmeliklerine uygun olarak hazırlayın.

KABA İNŞAAT ÖNCESİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Kaba inşaat öncesi herhangi bir problem ya da sorun yaşamamak adına aşağıdaki listede verilenleri yapmak gereklilik haline gelmiştir.

 • Tüm resmi izinleri ve onayları eksiksiz olarak alın.
 • En doğru bütçe hesaplamalarını yapın.
 • tuzla kaba insaat ustası ile çalışın.
 • Yapılacak ödemeleri gününde yapın.
 • Doğru bir şekilde planlama yapın ve her konuyu tekrardan araştırarak devam edin.
 • Yetkin mimarlarla projeler üretin.
 • Yetkin mühendisler ile çalışın.
 • Çıkarılan bütçeye en uygun proje üzerinde çalışın.
 • Günümüzde popüler mimarileri tercih edin.
 • Sağlam ve kaliteli yapılar üretin.
 • Projeye uygun ve tam malzemeler kullanın.
 • Proje ve üretim aşamalarını dikkatli bir şekilde takip ettiğinizden emin olun. Takip edemiyorsanız mutlaka sizin adınıza profesyonel bir takipçiniz olsun.

KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİNİN YAPILMASI

Kaba inşaat temizliği, yapıların daha hızlı tamamlanması için önemli ve gerekli bir koşuldur. Hepimizin bildiği gibi inşaat projelerinde kademeli olarak farklı süreçler yürütülmektedir. Ancak bu süreçlerde şantiyede büyük miktarda atık birikmiş ve bu da inşaatın ilerlemesini ciddi şekilde etkilemiştir. Bu nedenle bu temizliklerin düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Yapının kaba temizliği önemlidir, ancak hızlı ve etkili temizlik daha da önemlidir.

KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER

İnşaat sırasında biriken atık malzemeleri incelenmeli ve bu atık malzemelerin türlerine göre inşaatın kaba temizliği için teferruatlı bir şekilde program hazırlanmalıdır. Günümüzde yapılan binaların çok katlı olduğu da göz önünde bulundurulmalı ve gerektiğinde farklı araçlar kullanılmalıdır. Bu nedenle temizlik süresi çok daha kısa olacaktır. Yukarıdan aşağıya bina temizliği yapılması uyulması gereken kurallardan biridir. Temizlik önce yukarıdan sonra aşağıdan başlamalıdır. Bu, binalar ve bina içleri için geçerli bir husustur. Yani temizlik üst seviyeden başlamalı ve alt seviyeye gitmelidir. Bu nedenle temizleme işlemi sırasında düşen parçaların tekrar toplanmasına gerek kalmaz. Aynı kural oda için de geçerlidir, önce odanın üst kısmı temizlenmelidir.

Üst kısım temizlendikten sonra kaba çöpler zeminden tek tek torbalanarak inşaattan çıkarılmalıdır. Daha sonra gerekirse zemin temizlenmeli ve istenilen duruma getirilmelidir. Kaba inşaat temizliği genel olarak bu şekilde ilerlemektedir.

YAPIM MAKSADINA GÖRE İNŞAAT SINIFLARI

Pek çok farklı bina şekli günümüzde yapılmaktadır. Maksatlarına göre değişiklik gösteren bina tiplerinin kullanımları ve yapılışları da farklılık göstermektedir. Yapım maksatlarına göre değişiklik gösteren inşaat yapılarının konumları da en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Doğru ve olması gereken yere konumlandırılmış binalar hem çevre açısından hem de ulaşım açısından bulunduğu bölgeye rahatlık sağlamaktadır. Günümüzde inşa edilen yapıların pek çok farklı görevi olduğu için de yapım maksatlarına göre inşaat sınıfları ortaya çıkmıştır. Yapım maksadına göre inşaat sınıfları aşağıda liste şeklinde verilmiştir.

 • Otel ve benzeri konaklama yapıları
 • Hastane ve benzeri sağlık yapıları
 • Cami ve benzeri dini yapılar
 • İş merkezi ve benzeri ticaret yapıları
 • Tiyatro ve sinema ve benzeri sosyal yapılar
 • Yol, köprü, üst geçit ve benzeri ulaştırma yapıları
 • Baraj ve benzeri su yapıları
 • Stadyum, koşu pisti ve benzeri spor yapıları
 • Okul, kütüphane ve benzeri eğitim yapıları
 • Anıt ve heykeller
 • Apartman, ev, villa ve benzeri konut yapıları
 • Fabrika ve benzeri endüstri yapıları

Misyon, Vizyon & Değerler

Müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına, ilgili projeler, yasalar, şartnameler, teknik gereklilikler doğrultusunda uymak. Yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve güvenli inşaat projeleri yapmak ve teslim etmek; tüm bunları gerçekleştirirken tuzla kaba insaat ustası olarak çalışanlarına kendilerini en iyi şekilde ortaya koyacakları iş ortamı sağlamak ve kariyer gelişimlerine yardımcı olmak. Yaptığımız tüm işlerde en iyi ürünü ortaya koyma çabasındayken, beraber çalıştığımız takım arkadaşlarımıza da mutlu, huzurlu ve kendilerini tam olarak ortaya koyabilecekleri iş ortamı sağlamak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: